In prag de toamna am pus la cale o oferta, pentru toti cei care detin un acoperis metalic Caretta, oferindu-le o reducere de 10% la achizitionarea unui gard metalic tip jaluzea sau sipca metalica. Daca aveti tigla metalica sau tabla click de la Metallic Roof, aveti pret promotional pentru gard metalic!

Open site navigation

Agent de vânzări țiglă metalică

Alexandria / Teleorman

0760 259 457

email: alexandru.croitoru@metallicroof.ro

Agent vânzări țiglă metalică | Teleorman

Care sunt principalele responsabilități:

  • Promovarea imaginii și a serviciilor companiei

  • Analizarea cerințelor clienților

  • Acordarea de consultanță privind produsele și caracteristicile acestora

  • Trimiterea comenzilor către fabrică și urmărirea acestora. pentru a ajunge în cele mai bune condiții la client

  • Administrarea portofoliului de clienți din zona alocată

  • Menținerea unei relații profesionale și la cele mai bune standarde cu clienții din portofoliu

Profilul candidatului ideal:

  • Permis conducere categoria B

  • O bază solidă de cunoștințe de operare PC (Word/Excel)

  • Cunoștințe minime de desen tehnic (pentru întocmirea de schițe acoperis)

  • Experiență în vânzarea sistemelor de învelitori (constituie un avantaj)

Ce oferim:

  • Salariu fix (3500 RON Pentru agenții cu experiența de minim 2 ani în domeniu acoperisurilor) +

comision vânzări (1-5%)

  • Mașina de serviciu

  • Telefon + laptop

  • Training vânzari pe profil, susținut de experții noștri