top of page

Nu pierde ocazia de a-ti completa acoperisul cu un gard metalic de calitate, la pret promotional prin intermediul ofertei noastre de primavara!

Open site navigation

Agent de vânzări țiglă metalică

Alexandria / Teleorman

0760 259 457

email: alexandru.croitoru@metallicroof.ro

Agent vânzări țiglă metalică | Teleorman

Care sunt principalele responsabilități:

  • Promovarea imaginii și a serviciilor companiei

  • Analizarea cerințelor clienților

  • Acordarea de consultanță privind produsele și caracteristicile acestora

  • Trimiterea comenzilor către fabrică și urmărirea acestora. pentru a ajunge în cele mai bune condiții la client

  • Administrarea portofoliului de clienți din zona alocată

  • Menținerea unei relații profesionale și la cele mai bune standarde cu clienții din portofoliu

Profilul candidatului ideal:

  • Permis conducere categoria B

  • O bază solidă de cunoștințe de operare PC (Word/Excel)

  • Cunoștințe minime de desen tehnic (pentru întocmirea de schițe acoperis)

  • Experiență în vânzarea sistemelor de învelitori (constituie un avantaj)

Ce oferim:

  • Salariu fix (3500 RON Pentru agenții cu experiența de minim 2 ani în domeniu acoperisurilor) +

comision vânzări (1-5%)

  • Mașina de serviciu

  • Telefon + laptop

  • Training vânzari pe profil, susținut de experții noștri

bottom of page